Zamów serwer

Aby zamówić serwer gry, należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MojeSerwery.pl. Dlatego jeżeli nie posiadasz konta, a chcesz kupić serwer gry, musisz się zarejestrować w naszym serwisie.

Po dokonaniu rejestracji swojego konta, należy się zalogować do panelu administracyjnego.

Aby dokonać zamówienia, należy w panelu administracyjnym przejść do zakładki "Zamówienia".

Wypełniamy formularz zamówienia wybierając m.in. tytuł gry, ilość slotów, lokalizacja itd. Po uzupełnieniu wszystkich danych zamówienia potwierdzamy klikając "Zamów".

Zamówienie zostało złożone. Kolejnym etapem jest dokonanie wpłaty za zamówiony serwer (zasilić wirtualny portfel). Wpłatę wykonujemy wybierając odpowiednią formę płatności w zakładce "Portfel". Po dokonaniu wpłaty należy czekać, aż pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie i pokażą się w wirtualnym portfelu. (polecamy przesłać potwierdzenie wpłaty na nasz mail: w celu przyspieszenia zasilenia konta)

Posiadając środki w portfelu, przechodzimy ponownie do zakładki "Zamówienia" i klikamy na przycisk "Wpłata".

Następnie potwierdzamy opłatę za serwer klikając w "wpłata".

Już dzieli nas tylko jeden krok od aktywowania zamówionego serwera gry. Po opłaceniu zamówienia w zakładce "Zamówienia" klikamy w przycisk "Uruchom serwer". Po tej operacji pozostaje nam poczekać parę minut*, aż serwer się zainstaluje. Po instalacji, wszystkie dane dotyczące serwera gry będą dostępne w zakładce "Serwery".

Jeżeli masz jakieś pytania lub też problemy dotyczące składania zamówień oraz aktywacji serwera napisz do nas, pomożemy.

* Czas instalacji serwera zależy od rodzaju gry oraz pory dnia (Serwery instalowane są ręcznie przez obsługę hostingu). Trwa to zazwyczaj około kilku moinut.