Płatności

Płatności On-Line DotPay

Płatności on-line to idealne rozwiązanie dla Klientów posiadających własne konto w banku internetowym. Jeżeli posiadasz takie konto, możesz dokonać wpłaty na swój wirtualny portfel w kilka minut (czas realizacji to maksymalnie 15 minut).

Aby dokonać zasilenia portfela poprzez płatności online, należy w panelu administracyjnym, w zakładce "Portfel" -> "Wpłata" wybrać "Przelew internetowy"

Płatności DotPay umożliwiają wpłatę poprzez karty debetowe oraz wpłatę poprzez wybrany bank, przez co nie pobierane są prowizje za wykonanie przelewu.

Jeżeli wystąpił jakikolwiek problem przy dokonywaniu płatności poprzez płatności DotPay, koniecznie skontaktuj się z nami.

PayPal

Płatności PayPal to najpopularniejszy na świecie system płatności internetowych, który my również obsługujemy. PayPal umożliwia wykonanie wpłaty z zagranicy (PayPal obsługuje obecnie płatności w 17 walutach w tym m.in. złotych polskich, dolarach USA, funtach brytyjskich i euro).

Aby zasilić portfel za pomocą PayPal, należy z listy płatności DotPay wybrać "PayPal" ("Portfel" -> "wpłata" -> "przelew internetowy / karta płatnicza / PayPal"), a następnie postępować wg wyświetlanych instrukcji.

Premium SMS

Kanał płatności sms również obsługiwany jest przez serwis DotPay. Płatności tego rodzaju polegają na wysłaniu sms'a o wymaganej treści na podany numer, po czym Klient otrzymuje sms'a zwrotnego z unikalnym kodem, który należy przepisać w panelu administracyjnym (zakładka "portfel" -> "wpłata" -> "SMS").

Po poprawnym wpisaniu kodu, portfel zostaje zasilony.

W przypadku braku otrzymania smsa zwrotnego z kodem, wypełnij Reklamację lub skontaktuj się z nami.

Usługa premium sms jest dostępna dla wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce.