O nas

Kilka słów wstępu

MojeSerwery.pl swoją działalność rozpoczęła dnia 7.06.2010 roku. Zajmujemy się dostarczeniem szybkich, stabilnych, a przede wszystkim niezawodnych serwerów gier multiplayer.

Posiadamy doświadczenie w tej branży zdobyte przez dwuletni staż "na kilku frontach", doskonale znamy potrzeby graczy i wiemy co każdy gracz wymaga od hostingu.

Dlatego też przedstawiamy Państwu ofertę świadczenia usług na najwyższym poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zaufaj nam i podziel się opinią z innymi graczami!

Dlaczego my?

Przedstawiamy kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty:

Bogate doświadczenie - po dwuletnim stażu wiemy dokładnie co oczekuje od nas Klient.

Jakość usług - korzystamy tylko i wyłącznie z markowego sprzętu jakim są marki Dell oraz HP. Serwery zlokalizowane są w jednych z najlepszych w Polsce Data-Center dzięki czemu gwarantujemy graczom komfortową grę oraz bardzo niski ping.

Profesjonalna i indywidualna pomoc - chętnie pomagamy każdemu Klientowi w konfiguracji serwera oraz w instalacji dodatków.

Bezpieczeństwo - gwarantujemy bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie.

Łatwość i prostota obsługi - nasz autorski panel administracyjny umożliwia łatwe zarządzanie wykupionymi usługami.

Wiele kanałów płatności - zapewniamy duży wybór rodzaju zapłaty za zamówioną usługę. Gwarantujemy korzystne stawki SMS.

Atrakcyjne ceny - oferujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

Elastyczność - proponujemy liczne rabaty dla dużych sieci oraz stałych Klientów.

Stabilność i niezawodność - gwarantujemy stabilne i niezawodne działanie serwerów.

Nieustanny rozwój - gry to nasza pasja, dlatego też rozwijamy się cały czas, aby dostosować się do obecnych standardów wśród firm hostingowych.

Możliwość wyboru - umożliwiamy wybór zakupu serwera w kilku lokalizacjach, w zależności od wymagań.

Darmowe testy usług - skontaktuj się z nami i otrzymaj darmowy testowy serwer na 24 godziny.

Panel administracyjny

W celu zapewnienia naszym Klientom łatwej i wygodnej obsługi wykupionych usług oddajemy w Wasze ręce autorski panel administracyjny.

Do najważniejszych funkcji panelu administracyjnego należą:

- Status serwera - Start, Stop, Restart,

- Reinstalacja serwera,

- Edycja polecenia startowego gry,

- Podgląd logów/konsoli serwera,

- Automatyczny Fast Download,

- Edytor plików z poziomu przeglądarki,

- Autorestarter serwerów,

- Subkonta - możliwość przydzielenia dostępu do danego serwera (z określonymi prawami np. dostępem do restartu, reinstalacji, FTP itd.) innym użytkownikom,

- System portfela wraz z płatnościami online, transferem środków między kontami oraz automatyczna aktywacja serwera po złożeniu zamówienia.

Zaplecze techniczne

Gdańsk

Od samego początku naszej działalności stawiamy na jakość, dlatego też nasze serwery (markowy sprzęt Dell i HP z procesorami Intel Xeon) zlokalizowane są w gdańskiej renomowanej serwerowni.

Nowoczesna i rozbudowana sieć umożliwia grę na najwyższym poziomie zachowując komfort gry oraz bardzo niski ping, dzięki doskonałym połączeniom z polskimi operatorami. Lokalizacja Gdańsk cechuje się bardzo wysoką stabilnością i niezawodnością.

Warszawa

Każdy gracz wie, że najlepszą lokalizacją dla rozgrywek sieciowych jest Warszawa, dlatego również tą lokalizację znajdziecie w naszej ofercie. Łącze z bezpośrednim stykiem do TP, oraz do punktów wymiany ruchu (WI-IX, PL-IX, AC-IX) zapewnia najniższy ping dla wszystkich graczy z całej Polski. Doskonałe łącze w połączeniu z wysokiej jakości sprzętem daje najlepszą jakość gry.
Jeżeli jesteś wymagającym graczem i szukasz najwyższej jakości, stabilności i niezawodności, to ta lokalizacja jest dla Ciebie.

Tarnowskie Góry

W naszej ofercie posiadamy lokalizację również dla mniej wymagających graczy, którzy szukają serwera w niskiej cenie, przy zachowaniu dobrej jakości, a przede wszystkim w polskiej lokalizacji. Data Center w Tarnowskich Górach korzysta z infrastruktury spółki Sitel Sp. z o.o., która posiada połączenia m.in. do Pl-IX, WI-IX, a także TP-iX co gwarantuje niski ping dla graczy posiadających łącze z operatora TPSA. Po indywidualnych rozmowach sieć została skonfigurowana na nasze potrzeby w taki sposób, aby uzyskać możliwie jak najniższe pingi z danych operatorów. Lokalizacja ta nie jest tak niezawodna pod względem sieciowym, jak Gdańsk i Warszawa